[ powrót ] [ Spis treści ] [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ A ] [ dalej ]


Debian Quick Reference


Streszczenie

Debian Quick Reference ma być krótkim wprowadzeniem do systemu Debian, tzw. quick reference. Jest to wyciąg z Debian Reference.


Prawa autorskie

Copyright © 2001–2005 by Osamu Aoki <osamu#at#debian.org>.

Ten dokument może zostać użyty zgodnie z warunkami GNU General Public License w wersji 2 lub wyższej.

Udziela się zgody na dystrybuowanie wiernych kopii tego dokumentu pod warunkiem opatrzenia wszystkich kopii informacją o prawach autorskich a także niniejszym pozwoleniem.

Udziela się zgody na tworzenie i dystrybucję zmodyfikowanych wersji tego dokumentu na warunkach takich, jak w przypadku wiernych kopii, pod warunkiem, że całe zmodyfikowane dzieło rozprowadzane jest na zasadach identycznych do zawartych w niniejszym pozwoleniu.

Udziela się zgody na kopiowanie i dystrybucję tłumaczeń tego dokumentu w innym języku, zgodnie z powyższymi warunkami dotyczącymi modyfikowanych wersji dokumentu, z tym wyjątkiem, iż tłumaczenie niniejszego pozwolenia musi zostać zatwierdzone przez Free Software Foundation lub pozostać w brzmieniu oryginalnym.

Powyższe tłumaczenie nie zostało zatwierdzone przez Free Software Foundation i w związku z tym nie jest w żadnym stopniu wiążące. Ma jedynie charakter informacyjny, a w przypadku redystrybucji lub modyfikacji dokumentu należy stosować się do oryginału zamieszczonego poniżej.

Permission is granted to make and distribute verbatim copies of this document provided the copyright notice and this permission notice are preserved on all copies.

Permission is granted to copy and distribute modified versions of this document under the conditions for verbatim copying, provided that the entire resulting derived work is distributed under the terms of a permission notice identical to this one.

Permission is granted to copy and distribute translations of this document into another language, under the above conditions for modified versions, except that this permission notice may be included in translations approved by the Free Software Foundation instead of in the original English.


Spis treści


[ powrót ] [ Spis treści ] [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ A ] [ dalej ]


Debian Quick Reference

CVS, czwartek, 18 styczeń 2007, 11:54:36 UTC

Osamu Aoki osamu#at#debian.org
Koordynator tłumaczenia: Bartosz Feński aka fEnIo fenio@o2.pl
Autorzy, Rozdział A.1