[ powrót ] [ Spis treści ] [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ A ] [ dalej ]


Debian Quick Reference
Dodatek A - Dodatek


A.1 Autorzy

Debian Quick Reference został zapoczątkowany przez Osamu Aoki osamu#at#debian.org jako osobisty pamiętnik z instalacji, który w końcu został nazwany „Quick Reference...”. Wiele treści znajdujących się tutaj pochodzi z archiwum listy dyskusyjnej „debian-user”. Zacytowano również fragmenty dokumentów „Debian Installation Manual” i „Debian Release Notes”.

Zgodnie z sugestią Josipa Rodina, który jest bardzo aktywnym członkiem Debian Documentation Project (DDP) i aktualnym opiekunem „The Debian FAQ”, nazwa tego dokumentu została zmieniona na "Debian Reference", a zawartość powstała z wybranych części „The Debian FAQ”. Następnie dokument został przemianowany na „Debian Quick Reference”.

Dokument był edytowany, tłumaczony i rozwijany przez następujących członków zespołu QREF :


A.2 Gwarancje

Ponieważ nie jestem ekspertem, nie zamierzam nawet sprawiać wrażenia, że wiem wszystko o Debianie, jak i Linuksie w ogólności. Moje rady odnośnie bezpieczeństwa mogą być w zasadzie dobre tylko do użytku domowego.

Ten dokument nie ma na celu zastąpienia żadnego innego przewodnika lub innej dokumentacji.

Autorzy tego dokumentu nie biorą jakiejkolwiek odpowiedzialności za powstałe szkody. Wszelkie znaki handlowe są własnością ich posiadaczy.


A.3 Pomoc

Komentarze i uzupełnienia do tego dokumentu są zawsze mile widziane. Jeśli masz jakieś sugestie odnośnie pakietu debian-reference lub jego odpowiedniego tłumaczenia, wyślij list na adres Debian BTS system. Możesz użyć także reportbug, który ułatwia wysyłanie dogłębnych zgłoszeń błędów. Oczywiście możesz również wysłać wiadomość w języku angielskim do Osamu Aoki, na adres osamu#at#debian.org, lub do poszczególnych tłumaczy w odpowiednich językach.


[ powrót ] [ Spis treści ] [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ A ] [ dalej ]


Debian Quick Reference

CVS, czwartek, 18 styczeń 2007, 11:54:36 UTC

Osamu Aoki osamu#at#debian.org
Koordynator tłumaczenia: Bartosz Feński aka fEnIo fenio@o2.pl
Autorzy, Rozdział A.1